LTR18EZPJ110
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR18EZPJ110 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LTR18EZPJ110
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 11 OHM 3/4W 1206 WIDE
Fitxak: LTR18EZPJ110.pdf
  • Mezua
LTR18EZPJ110ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LTR18EZPJ110 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 11 OHM 3/4W 1206 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6346453 pcs Datuen fitxa LTR18EZPJ110.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0612 (1632 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Series LTR Erresistentzia 11 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 11 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film