LTR18EZPFU10L0
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR18EZPFU10L0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LTR18EZPFU10L0
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 1W 1206 WIDE
Fitxak: LTR18EZPFU10L0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LTR18EZPFU10L0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LTR18EZPFU10L0 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES 0.01 OHM 1W 1206 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119028 pcs Datuen fitxa LTR18EZPFU10L0.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 0/ +300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0612 (1632 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Series LTR Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Beste izenak RHM1227CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film