LTR10EZPJ333
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR10EZPJ333 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LTR10EZPJ333
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 33K OHM 1/4W 0805 WIDE
Fitxak: LTR10EZPJ333.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
LTR10EZPJ333ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LTR10EZPJ333 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 33K OHM 1/4W 0805 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6714198 pcs Datuen fitxa LTR10EZPJ333.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm)
Series LTR Erresistentzia 33 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Beste izenak RHM33KBUTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 33 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film