LTR10EZPJ160
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR10EZPJ160 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LTR10EZPJ160
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 16 OHM 1/4W 0805 WIDE
Fitxak: LTR10EZPJ160.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
LTR10EZPJ160ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LTR10EZPJ160 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 16 OHM 1/4W 0805 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6278672 pcs Datuen fitxa LTR10EZPJ160.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm)
Series LTR Erresistentzia 16 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 16 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film