LTR10EVHFLR360
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR10EVHFLR360 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LTR10EVHFLR360
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES 0.36 OHM 1/2W 0805 WIDE
Fitxak: LTR10EVHFLR360.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
LTR10EVHFLR360ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LTR10EVHFLR360 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES 0.36 OHM 1/2W 0805 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 809561 pcs Datuen fitxa LTR10EVHFLR360.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm)
Series LTR Erresistentzia 360 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Beste izenak RHM.36BSTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 360 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film