LTR100JZPD1800
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR100JZPD1800 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LTR100JZPD1800
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 180 OHM 2W 2512 WIDE
Fitxak: LTR100JZPD1800.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LTR100JZPD1800ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LTR100JZPD1800 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 180 OHM 2W 2512 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155531 pcs Datuen fitxa LTR100JZPD1800.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Series LTR Erresistentzia 180 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Beste izenak LTR100JZPD1800DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 180 Ohms ±0.5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film