KTR25JZPJ101
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR25JZPJ101 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KTR25JZPJ101
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100 OHM 5% 1/3W 1210
Fitxak: KTR25JZPJ101.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
KTR25JZPJ101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KTR25JZPJ101 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 100 OHM 5% 1/3W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2322844 pcs Datuen fitxa KTR25JZPJ101.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series KTR Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Konposizio Thick Film