KTR18EZPJ203
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR18EZPJ203 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KTR18EZPJ203
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 20K OHM 5% 1/4W 1206
Fitxak: KTR18EZPJ203.pdf
  • Mezua
KTR18EZPJ203ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KTR18EZPJ203 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 20K OHM 5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5217947 pcs Datuen fitxa KTR18EZPJ203.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series KTR Erresistentzia 20 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RHM20KPTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film