KTR10EZPF2802
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR10EZPF2802 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KTR10EZPF2802
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 28K OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: KTR10EZPF2802.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
KTR10EZPF2802ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KTR10EZPF2802 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 28K OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5444545 pcs Datuen fitxa KTR10EZPF2802.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series KTR Erresistentzia 28 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RHM28KAHTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 28 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film