KTR03EZPJ115
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR03EZPJ115 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KTR03EZPJ115
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.1M OHM 5% 1/10W 0603
Fitxak: KTR03EZPJ115.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
KTR03EZPJ115ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KTR03EZPJ115 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 1.1M OHM 5% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6244652 pcs Datuen fitxa KTR03EZPJ115.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series KTR Erresistentzia 1.1 MOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.1 MOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Konposizio Thick Film