KTR03EZPJ103
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR03EZPJ103 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KTR03EZPJ103
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10K OHM 5% 1/10W 0603
Fitxak: KTR03EZPJ103.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
KTR03EZPJ103ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KTR03EZPJ103 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 10K OHM 5% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6632620 pcs Datuen fitxa KTR03EZPJ103.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series KTR Erresistentzia 10 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak RHM10KAZTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film