ESR25JZPF2201
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR25JZPF2201 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESR25JZPF2201
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.2K OHM 1% 2/3W 1210
Fitxak: ESR25JZPF2201.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
ESR25JZPF2201ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESR25JZPF2201 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 2.2K OHM 1% 2/3W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1717094 pcs Datuen fitxa ESR25JZPF2201.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series ESR Erresistentzia 2.2 kOhms
Energia (Watts) 0.667W, 2/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2 kOhms ±1% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film