ESR18EZPF3902
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR18EZPF3902 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESR18EZPF3902
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 39K OHM 1% 1/2W 1206
Fitxak: ESR18EZPF3902.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ESR18EZPF3902ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESR18EZPF3902 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 39K OHM 1% 1/2W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6292788 pcs Datuen fitxa ESR18EZPF3902.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ESR Erresistentzia 39 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 39 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film