ESR10EZPF4701
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR10EZPF4701 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESR10EZPF4701
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 4.7K OHM 1% 0.4W 0805
Fitxak: ESR10EZPF4701.pdf
  • Mezua
ESR10EZPF4701ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESR10EZPF4701 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 4.7K OHM 1% 0.4W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5976694 pcs Datuen fitxa ESR10EZPF4701.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ESR Erresistentzia 4.7 kOhms
Energia (Watts) 0.4W, 2/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak RHM4.70KAETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.7 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film