EDZTE617.5B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
EDZTE617.5B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EDZTE617.5B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 7.5V 150MW EMD2
Fitxak: EDZTE617.5B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EDZTE617.5Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EDZTE617.5B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 7.5V 150MW EMD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 168437 pcs Datuen fitxa EDZTE617.5B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 7.5V tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea EMD2 Series -
Energia - Max 150mW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SC-79, SOD-523 Beste izenak EDZTE617.5BDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 30 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 7.5V 150mW ±2% Surface Mount EMD2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 4V Oinarriaren zati kopurua EDZ7V5