BV1LB300FJ-CE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BV1LB300FJ-CE2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BV1LB300FJ-CE2
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena THE BV1LB300FJ-C IS AN AUTOMOTIV
Fitxak: 1.BV1LB300FJ-CE2.pdf2.BV1LB300FJ-CE2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
BV1LB300FJ-CE2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BV1LB300FJ-CE2 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena THE BV1LB300FJ-C IS AN AUTOMOTIV Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 195587 pcs Datuen fitxa 1.BV1LB300FJ-CE2.pdf2.BV1LB300FJ-CE2.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Tentsioa - Karga 3 V ~ 5.5 V
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOP-J
Series Automotive, AEC-Q100 Rds On (Tip) 300 mOhm
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Irteerako mota P-Channel
Irteerako konfigurazioa Low Side Beste izenak BV1LB300FJ-CE2TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) Irteera kopurua 1
Interface On/Off Sarrera mota Non-Inverting
Ezaugarriak - Errua babestea Over Current, Over Temperature
Uneko - Irteera (Max) 1.7A