BU29TA2WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BU29TA2WHFV-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BU29TA2WHFV-TR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.9V 200MA HVSOF5
Fitxak: 1.BU29TA2WHFV-TR.pdf2.BU29TA2WHFV-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
BU29TA2WHFV-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BU29TA2WHFV-TR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 2.9V 200MA HVSOF5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 660130 pcs Datuen fitxa 1.BU29TA2WHFV-TR.pdf2.BU29TA2WHFV-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.66V @ 200mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.9V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea HVSOF5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-665 PSRR 65dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak BU29TA2WHFVTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 200mA HVSOF5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 95µA
Uneko - Irteera 200mA Kontrolatzeko eginbideak Enable