BR25H128F-2CE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H128F-2CE2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BR25H128F-2CE2
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 128K SPI 10MHZ 8SOP
Fitxak: 1.BR25H128F-2CE2.pdf2.BR25H128F-2CE2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
BR25H128F-2CE2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BR25H128F-2CE2 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena IC EEPROM 128K SPI 10MHZ 8SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 165067 pcs Datuen fitxa 1.BR25H128F-2CE2.pdf2.BR25H128F-2CE2.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 4ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOP
Series Automotive, AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) Beste izenak BR25H128F-2CE2TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 128Kb (16K x 8) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) SPI 10MHz 8-SOP Erlojuaren maiztasuna 10MHz