BR25H010F-2CE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H010F-2CE2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BR25H010F-2CE2
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8SOP
Fitxak: 1.BR25H010F-2CE2.pdf2.BR25H010F-2CE2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BR25H010F-2CE2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BR25H010F-2CE2 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 141965 pcs Datuen fitxa 1.BR25H010F-2CE2.pdf2.BR25H010F-2CE2.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 4ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOP
Series Automotive, AEC-Q100 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) Beste izenak BR25H010F-2CE2DKR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 1Kb (128 x 8) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 10MHz 8-SOP Erlojuaren maiztasuna 10MHz