BH31NB1WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH31NB1WHFV-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BH31NB1WHFV-TR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.1V 150MA HVSOF5
Fitxak: 1.BH31NB1WHFV-TR.pdf2.BH31NB1WHFV-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
BH31NB1WHFV-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BH31NB1WHFV-TR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 3.1V 150MA HVSOF5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 380042 pcs Datuen fitxa 1.BH31NB1WHFV-TR.pdf2.BH31NB1WHFV-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.45V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.1V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea HVSOF5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-665 PSRR 80dB (1kZ)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak BH31NB1WHFV-TR-ND
BH31NB1WHFVTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 150mA HVSOF5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 100µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable