BH25NB1WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH25NB1WHFV-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BH25NB1WHFV-TR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 150MA HVSOF5
Fitxak: 1.BH25NB1WHFV-TR.pdf2.BH25NB1WHFV-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BH25NB1WHFV-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BH25NB1WHFV-TR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 150MA HVSOF5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 120450 pcs Datuen fitxa 1.BH25NB1WHFV-TR.pdf2.BH25NB1WHFV-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.45V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V