BH18LB1WG-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH18LB1WG-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BH18LB1WG-TR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 150MA 5SSOP
Fitxak: BH18LB1WG-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
BH18LB1WG-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BH18LB1WG-TR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 150MA 5SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 370709 pcs Datuen fitxa BH18LB1WG-TR.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 5-SSOP Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak BH18LB1WG-TR-ND
BH18LB1WGTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 5-SSOP Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 70µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable