BD9109FVM-EVK-101
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD9109FVM-EVK-101 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BD9109FVM-EVK-101
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena BOARD EVAL BD9109FVM REG
Fitxak: BD9109FVM-EVK-101.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BD9109FVM-EVK-101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BD9109FVM-EVK-101 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena BOARD EVAL BD9109FVM REG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1871 pcs Datuen fitxa BD9109FVM-EVK-101.pdf
Tentsioa - Irteera 3.3V Tentsioa - Input 4.5 V ~ 5.5 V
Erabilitako IC / Taldea BD9109 Edukien hornitua Board(s)
Series - Erreguladorearen Topologia Buck
Irteerak eta motak 1, Non-Isolated Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Helburu nagusia DC/DC, Step Down Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Maiztasuna: aldatzea 1MHz Deskribapen zehatza BD9109 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Uneko - Irteera 800mA Junta mota Fully Populated
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BD9106FVM-LBTR
BD9106FVM-LBTR
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: IC REG BUCK ADJ 0.8A SYNC 8MSOP
Stockean: 87811 pcs
Deskarga: BD9106FVM-LBTR.pdf
RFQ
BD910
BD910
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TRANS PNP 80V 15A TO-220
Stockean: 3031 pcs
Deskarga: BD910.pdf
RFQ
BD911
BD911
deskribapena: TRANS NPN 100V 15A TO-220