BD25HA3WEFJ-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD25HA3WEFJ-E2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BD25HA3WEFJ-E2
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 2.5V 300MA 8HTSOP-J
Fitxak: 1.BD25HA3WEFJ-E2.pdf2.BD25HA3WEFJ-E2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
BD25HA3WEFJ-E2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BD25HA3WEFJ-E2 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena IC REG LIN 2.5V 300MA 8HTSOP-J Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 422305 pcs Datuen fitxa 1.BD25HA3WEFJ-E2.pdf2.BD25HA3WEFJ-E2.pdf
Tentsio askea (Max) 0.9V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 8V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-HTSOP-J Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Soft Start Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak BD25HA3WEFJE2 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA 8-HTSOP-J Uneko - Hornikuntza (Max) 900µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 0.6mA Uneko - Irteera 300mA