BD15GA3WEFJ-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD15GA3WEFJ-E2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BD15GA3WEFJ-E2
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 1.5V 300MA 8HTSOP-J
Fitxak: 1.BD15GA3WEFJ-E2.pdf2.BD15GA3WEFJ-E2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
BD15GA3WEFJ-E2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BD15GA3WEFJ-E2 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena IC REG LIN 1.5V 300MA 8HTSOP-J Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 448978 pcs Datuen fitxa 1.BD15GA3WEFJ-E2.pdf2.BD15GA3WEFJ-E2.pdf
Tentsio askea (Max) 0.9V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 14V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-HTSOP-J Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Soft Start Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak BD15GA3WEFJ-E2TR
BD15GA3WEFJE2
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 300mA 8-HTSOP-J Uneko - Hornikuntza (Max) 900µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 0.6mA Uneko - Irteera 300mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable Oinarriaren zati kopurua BD15
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BD159STU
BD159STU
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TRANS NPN 350V 0.5A TO-126
Stockean: 413437 pcs
Deskarga: BD159STU.pdf
RFQ
BD15GA5MEFJ-ME2
BD15GA5MEFJ-ME2
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: IC REG LIN 1.5V 500MA 8HTSOP-J
Stockean: 207291 pcs
Deskarga: BD15GA5MEFJ-ME2.pdf
RFQ
BD159G
BD159G
deskribapena: TRANS NPN 350V 0.5A TO-225
Deskarga: BD159G.pdf
BD15GA5WEFJ-E2
BD15GA5WEFJ-E2
Deskarga: BD15GA5WEFJ-E2.pdf
BD15GA3MEFJ-ME2
BD15GA3MEFJ-ME2
deskribapena: IC REG LIN 1.5V 300MA 8HTSOP-J
Deskarga: BD15GA3MEFJ-ME2.pdf
BD159
BD159