BD12IC0WHFV-GTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD12IC0WHFV-GTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BD12IC0WHFV-GTR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.2V 1A 6HVSOF
Fitxak: 1.BD12IC0WHFV-GTR.pdf2.BD12IC0WHFV-GTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BD12IC0WHFV-GTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BD12IC0WHFV-GTR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 1.2V 1A 6HVSOF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177719 pcs Datuen fitxa 1.BD12IC0WHFV-GTR.pdf2.BD12IC0WHFV-GTR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.2V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-HVSOF Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Thermal Shutdown, Soft Start Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak BD12IC0WHFV-GDKR Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1A 6-HVSOF Uneko - Hornikuntza (Max) 500µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 5µA Uneko - Irteera 1A
Kontrolatzeko eginbideak Enable
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BD12KA5FP-E2
BD12KA5FP-E2
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: IC REG LINEAR 1.2V 500MA TO252-3
Stockean: 109995 pcs
Deskarga: BD12KA5FP-E2.pdf
RFQ
BD12AV
BD12AV
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 5V
Stockean: 20657 pcs
Deskarga: BD12AV.pdf
RFQ
BD133
BD133
fabrikatzaileak: Klein Tools
deskribapena: SCREWDRIVER PHILLIPS #3 11.19"