BA036LBSG2-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA036LBSG2-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BA036LBSG2-TR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.6V 150MA SMP5
Fitxak: BA036LBSG2-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
BA036LBSG2-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BA036LBSG2-TR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena IC REG LINEAR 3.6V 150MA SMP5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 211807 pcs Datuen fitxa BA036LBSG2-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.15V @ 50mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 7V
Hornitzaileen gailuen paketea SMP5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 66dB ~ 56dB (400Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak BA036LBSG2-BZTR
BA036LBSG2-TR-ND
BA036LBSG2TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 150mA SMP5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 15µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable
Oinarriaren zati kopurua BA036
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BA033ST-V5
BA033ST-V5
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220FP-5
Stockean: 6772 pcs
Deskarga:
RFQ
BA033T
BA033T
deskribapena: IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220FP