2SD2537T100V
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SD2537T100V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2SD2537T100V
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TRANS NPN 25V 1.2A SOT-89
Fitxak: 2SD2537T100V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
2SD2537T100Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2SD2537T100V fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena TRANS NPN 25V 1.2A SOT-89 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 349007 pcs Datuen fitxa 2SD2537T100V.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 25V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 500mA
Transistore mota NPN Hornitzaileen gailuen paketea MPT3
Series - Energia - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-243AA
Beste izenak 2SD2537T100V-ND
2SD2537T100VTR
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna - Trantsizioa 200MHz
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor NPN 25V 1.2A 200MHz 2W Surface Mount MPT3 DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 820 @ 500mA, 5V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 300nA (ICBO) Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 1.2A