2SD2150T100S
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SD2150T100S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2SD2150T100S
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TRANS NPN 20V 3A SOT-89
Fitxak: 2SD2150T100S.pdf
  • Mezua
2SD2150T100Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2SD2150T100S fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena TRANS NPN 20V 3A SOT-89 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 469780 pcs Datuen fitxa 2SD2150T100S.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 20V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 100mA, 2A
Transistore mota NPN Hornitzaileen gailuen paketea MPT3
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-243AA
Beste izenak 2SD2150T100S-ND
2SD2150T100STR
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna - Trantsizioa 290MHz
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor NPN 20V 3A 290MHz 500mW Surface Mount MPT3 DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 270 @ 100mA, 2V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 100nA (ICBO) Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 3A