TCG057VGLBA-G20
Kyocera DisplayKyocera Display
Kyocera Display
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCG057VGLBA-G20
Fabrikatzaileak / Marka: Kyocera Display
Produktuaren Deskribapena 500NITS, CMOS, 40KH LED, CCC
Fitxak: TCG057VGLBA-G20.pdf
Stock egoera 840 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 840 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
TCG057VGLBA-G20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCG057VGLBA-G20 fabrikatzailea Kyocera Display
deskribapena 500NITS, CMOS, 40KH LED, CCC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 840 pcs Datuen fitxa TCG057VGLBA-G20.pdf
Ikuspegi eremua 115.20mm W x 86.40mm H Pantaila taktila -
Series - Interface VGA
Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB) Dotaren tamaina -
Dot pixelak 640 x 480 (VGA) Dot Pitch 0.06mm W x 0.18mm H
Bistaratze mota TFT - Color Bistaratze modua Transmissive
Diagonal pantaila tamaina 5.7" (144.78mm) Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color VGA 5.7" (144.78mm) 640 x 480 (VGA)