BT-21835-000
KnowlesKnowles
Knowles
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BT-21835-000
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles
Produktuaren Deskribapena MIC COND ANALOG -53.5DB
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
BT-21835-000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BT-21835-000 fabrikatzailea Knowles
deskribapena MIC COND ANALOG -53.5DB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6168 pcs Datuen fitxa
Tentsio-tartea 0.9V ~ 10V Tentsioaren balioa 1.3V
Mota Electret Condenser Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.310" L x 0.218" W (7.87mm x 5.54mm) forma Rectangular
Series BT sentikortasuna -53.5dB ±3dB @ 74dB SPL
S / N erlazioa - Portuaren kokapena Top
Packaging Bulk Irteerako mota Analog
Beste izenak BT-21835
BT-21835-ND
Q5830649
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 3.5 kOhms
Altuera (Max) 0.090" (2.29mm) Maiztasun-tartea 500Hz ~ 10kHz
Zuzendaritza - Deskribapen zehatza 500Hz ~ 10kHz Analog Microphone Electret Condenser 0.9V ~ 10V (-53.5dB ±3dB @ 74dB SPL) Solder Pads
Egungo hornidura 50µA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BT-25
BT-25
fabrikatzaileak: Curtis Industries
deskribapena: CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.652"
Stockean: 2108 pcs
Deskarga: BT-25.pdf
RFQ
BT-21755-000
BT-21755-000
fabrikatzaileak: Knowles
deskribapena: MICROPHONE
Stockean: 7017 pcs
Deskarga:
RFQ
BT-24
BT-24
deskribapena: CONN BARRIER STRP 24CIRC 0.652"
Deskarga: BT-24.pdf
BT-22
BT-22
deskribapena: CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.652"
Deskarga: BT-22.pdf
fabrikatzaileak: Knowles
deskribapena: MICROPHONE
Deskarga:
BT-23
BT-23
deskribapena: CONN BARRIER STRP 23CIRC 0.652"