SFUMC5000472MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFUMC5000472MX0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFUMC5000472MX0
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 4700PF 500V AXIAL
Fitxak: SFUMC5000472MX0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SFUMC5000472MX0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFUMC5000472MX0 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 4700PF 500V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8261 pcs Datuen fitxa SFUMC5000472MX0.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina M5x0.8 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia x 0.220" L (6.00mm x 5.60mm) Series SFUMC
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera 36dB @ 100MHz Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 4700pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 4700pF