SFSUC5000151MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFSUC5000151MC0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFSUC5000151MC0
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
Fitxak: SFSUC5000151MC0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SFSUC5000151MC0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFSUC5000151MC0 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3567 pcs Datuen fitxa SFSUC5000151MC0.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.256" Dia x 0.118" L (6.50mm x 3.00mm) Series SFSUC
balorazio - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera 7dB @ 100MHz Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 150pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 150pF