SFSTC5000151MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFSTC5000151MC0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFSTC5000151MC0
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
Fitxak: SFSTC5000151MC0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SFSTC5000151MC0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFSTC5000151MC0 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5867 pcs Datuen fitxa SFSTC5000151MC0.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.110" L (4.00mm x 2.80mm) Series SFSTC
balorazio - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera 7dB @ 100MHz Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 150pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 150pF