SFLMT0500333MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFLMT0500333MX0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFLMT0500333MX0
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL
Fitxak: SFLMT0500333MX0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SFLMT0500333MX0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFLMT0500333MX0 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3267 pcs Datuen fitxa SFLMT0500333MX0.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina M5x0.8 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm) Series SFLM
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera - Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 0.033µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 0.033µF