SFJNL5000154MX1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFJNL5000154MX1
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 0.15UF 500V AXIAL
Fitxak: SFJNL5000154MX1.pdf
  • Mezua
SFJNL5000154MX1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFJNL5000154MX1 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 0.15UF 500V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2451 pcs Datuen fitxa SFJNL5000154MX1.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina M6x0.75 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Series SFJN
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera - Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 0.15µF Feed Through Capacitor 500V 15A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 15A kapazitantzia 0.15µF