SFJNL2K00103MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFJNL2K00103MX0
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 10000PF 2KV AXIAL
Fitxak: SFJNL2K00103MX0.pdf
  • Mezua
SFJNL2K00103MX0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFJNL2K00103MX0 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 10000PF 2KV AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2264 pcs Datuen fitxa SFJNL2K00103MX0.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina M6x0.75 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Series SFJN
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera - Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 10000pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 15A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 15A kapazitantzia 10000pF