SFJNC5000104MX0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFJNC5000104MX0
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 0.1UF 500V AXIAL
Fitxak: SFJNC5000104MX0.pdf
  • Mezua
SFJNC5000104MX0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFJNC5000104MX0 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 0.1UF 500V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3876 pcs Datuen fitxa SFJNC5000104MX0.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina M6x0.75 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Series SFJN
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera 57dB @ 100MHz Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 0.1µF Feed Through Capacitor 500V 15A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 15A kapazitantzia 0.1µF