SFJNC2K00222MX1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFJNC2K00222MX1
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 2200PF 2KV AXIAL
Fitxak: SFJNC2K00222MX1.pdf
  • Mezua
SFJNC2K00222MX1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFJNC2K00222MX1 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 2200PF 2KV AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2516 pcs Datuen fitxa SFJNC2K00222MX1.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina M6x0.75 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Series SFJN
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera 30dB @ 100MHz Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 2200pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 15A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 15A kapazitantzia 2200pF