SFJNC0500225MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFJNC0500225MX0
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 50V AXIAL
Fitxak: SFJNC0500225MX0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SFJNC0500225MX0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFJNC0500225MX0 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 50V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3673 pcs Datuen fitxa SFJNC0500225MX0.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina M6x0.75 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Series SFJN
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera - Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 2.2µF Feed Through Capacitor 50V 15A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 15A kapazitantzia 2.2µF