SFJEL1K00223MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFJEL1K00223MX0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFJEL1K00223MX0
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 0.022UF 1KV AXIAL
Fitxak: SFJEL1K00223MX0.pdf
  • Mezua
SFJEL1K00223MX0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFJEL1K00223MX0 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 0.022UF 1KV AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1974 pcs Datuen fitxa SFJEL1K00223MX0.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina 1/4-28 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Series SFJE
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera 48dB @ 100MHz Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 0.022µF Feed Through Capacitor 1000V (1kV) 15A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 15A kapazitantzia 0.022µF