SFJEC2K00471MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFJEC2K00471MC0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFJEC2K00471MC0
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 470PF 2KV AXIAL
Fitxak: SFJEC2K00471MC0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SFJEC2K00471MC0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFJEC2K00471MC0 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 470PF 2KV AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1830 pcs Datuen fitxa SFJEC2K00471MC0.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina 1/4-28 Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Series SFJE
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera 16dB @ 100MHz Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 470pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 15A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 15A kapazitantzia 470pF