SFCMC5000151MC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCMC5000151MC1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFCMC5000151MC1
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
Fitxak: SFCMC5000151MC1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SFCMC5000151MC1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFCMC5000151MC1 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3630 pcs Datuen fitxa SFCMC5000151MC1.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina M5x0.8 Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm) Series SFCM
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera 7dB @ 100MHz Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 150pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 150pF