SFCDP5000662MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCDP5000662MX0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFCDP5000662MX0
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 6600PF 500V AXIAL
Fitxak: SFCDP5000662MX0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SFCDP5000662MX0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFCDP5000662MX0 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 6600PF 500V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2601 pcs Datuen fitxa SFCDP5000662MX0.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina 12-32 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm) Series SFCD
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera 64dB @ 100MHz Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 6600pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 6600pF