SFBML1000223MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBML1000223MX1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFBML1000223MX1
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
Fitxak: SFBML1000223MX1.pdf
  • Mezua
SFBML1000223MX1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFBML1000223MX1 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6551 pcs Datuen fitxa SFBML1000223MX1.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina M5x0.8 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Series SFBM
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera - Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 0.022µF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 0.022µF