SFBLP5000200ZC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBLP5000200ZC1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFBLP5000200ZC1
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 20PF 500V AXIAL
Fitxak: SFBLP5000200ZC1.pdf
  • Mezua
SFBLP5000200ZC1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFBLP5000200ZC1 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 20PF 500V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3057 pcs Datuen fitxa SFBLP5000200ZC1.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia -20%, +80%
Hariaren tamaina M4x0.7 Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Series SFBL
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera 1dB @ 100MHz Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 20pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 20pF