SFBLP1000441ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBLP1000441ZC0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFBLP1000441ZC0
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 440PF 100V AXIAL
Fitxak: SFBLP1000441ZC0.pdf
  • Mezua
SFBLP1000441ZC0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFBLP1000441ZC0 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 440PF 100V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2745 pcs Datuen fitxa SFBLP1000441ZC0.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia -20%, +80%
Hariaren tamaina M4x0.7 Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Series SFBL
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera - Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 440pF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 440pF