SFBLL5000151MC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBLL5000151MC1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFBLL5000151MC1
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
Fitxak: SFBLL5000151MC1.pdf
  • Mezua
SFBLL5000151MC1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFBLL5000151MC1 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4113 pcs Datuen fitxa SFBLL5000151MC1.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina M4x0.7 Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Series SFBL
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera 10dB @ 100MHz Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 150pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 150pF