SFBDP5000662MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBDP5000662MX1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFBDP5000662MX1
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 6600PF 500V AXIAL
Fitxak: SFBDP5000662MX1.pdf
  • Mezua
SFBDP5000662MX1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFBDP5000662MX1 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 6600PF 500V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2834 pcs Datuen fitxa SFBDP5000662MX1.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina 12-32 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Series SFBD
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera 64dB @ 100MHz Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 6600pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 6600pF