SFBDC2000153MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBDC2000153MX1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFBDC2000153MX1
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL
Fitxak: SFBDC2000153MX1.pdf
  • Mezua
SFBDC2000153MX1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFBDC2000153MX1 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6374 pcs Datuen fitxa SFBDC2000153MX1.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina 12-32 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Series SFBD
balorazio - Pakete / kasua Axial, Bushing
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera - Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 0.015µF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 10A kapazitantzia 0.015µF